€20.05
% €20.35 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025032 P/N: NSYMM75 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM75 Simple mounting plate H700xB500mm made of galvanized steel"
Schneider Electric Simple mounting plate H700xB500mm made of galvanized steel
Schneider Electric NSYMM75
EAN 3606480183416
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 650mm |
|---|---|
| Breite | 450mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM75 |
|---|---|
| EAN | 3606480183416 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.3 kg |
| Weight (packaged) | 4.3 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















