€20.05
% €20.35 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025032 P/N: NSYMM75 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM75 Einfache Montageplatte H700xB500mm aus verzinktem Stahl"
Schneider Electric Simple mounting plate H700xB500mm made of galvanized steel
Schneider Electric NSYMM75
EAN 3606480183416
Description
Châssis plein, platine de montage pour enveloppes PanelSeT. Pour les boîtiers, (H) 700 mm x (L) 500 mm. Accessoire de montage polyvalent. Emplacement pour le montage de la glissière ou fixation directe sur des entretoises (vis M8). Charge admissible de 135 kg. Acier galvanisé. Couleur blanche. Lot de 1 pièce. Dédié aux applications du marché américain.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 650mm |
|---|---|
| Breite | 450mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM75 |
|---|---|
| EAN | 3606480183416 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.3 kg |
| Weight (Package) | 4.3 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















