€11.43
% €11.60 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025029 P/N: NSYMM64 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM64 Simple Mounting Plate H600xB400mm made of galvanized steel"
Schneider Electric Simple Mounting Plate H600xB400mm made of galvanized steel
Schneider Electric NSYMM64
EAN 3606480183386
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 350mm |
|---|---|
| Breite | 550mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM64 |
|---|---|
| EAN | 3606480183386 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 2.8 kg |
| Weight (packaged) | 2.8 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















