€9.50
% €9.64 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025020 P/N: NSYMM44 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM44 Einfache Montageplatte H400xB400mm aus verzinktem Stahl"
Schneider Electric Simple Mounting Plate H400xB400mm made of galvanized steel
Schneider Electric NSYMM44
EAN 3606480183348
Description
Piastra di montaggio piena per PanelSeT CRN, S3D, S3X, PLM. Per cassetta di A 400 x L 400 mm. Accessorio di montaggio multifunzione. Posizione di montaggio su guida scorrevole o fissaggio diretto su perni posteriori (viti M8). 60 Carico ammissibile in kg. Acciaio zincato. Set di 1 unità.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 350mm |
|---|---|
| Breite | 350mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM44 |
|---|---|
| EAN | 3606480183348 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.7 kg |
| Weight (Package) | 1.7 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















