€7.63
% €7.75 (1.55% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025019 P/N: NSYMM43 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM43 Einfache Montageplatte H400xB300mm aus verzinktem Stahl"
Schneider Electric Simple Mounting Plate H400xB300mm from Galvanized Steel
Schneider Electric NSYMM43
EAN 3606480183331
Description
Placa de montagem simples para Spacial CRN, S3D e S3X e Thalassa PLM. Acessório multifunções de dimensões de 350 x 250 mm, adequado para armários de 400 x 300 mm (altura x largura). Fabricado em aço galvanizado. Pode suportar cargas até 250 kg/m2 em armários Spacial e 150 kg/m2 em Thalassa PLM. Diretamente fixado em pernos traseiros do armário ou em diapositivos de passo (a encomendar separadamente). Pode ser instalado a 90 graus. Pode ser instalado em invólucros com dimensões invertidas.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 250mm |
|---|---|
| Breite | 350mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM43 |
|---|---|
| EAN | 3606480183331 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.28 kg |
| Weight (Package) | 1.28 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















