€30.11
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025018 P/N: NSYMM38SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM38SB Mounting Plate METAL 300 X 800 MM"
Schneider Electric Mounting Plate METAL 300 X 800 MM
Schneider Electric NSYMM38SB
EAN 3606480520648
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 275mm |
|---|---|
| Breite | 785mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM38SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520648 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 3.46 kg |
| Weight (packaged) | 3.46 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















