€13.48
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025014 P/N: NSYMM34SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM34SB Montageplatte METALL 300 X 400 MM"
Schneider Electric Mounting Plate METAL 300 X 400 MM
Schneider Electric NSYMM34SB
EAN 3606480520617
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 275mm |
|---|---|
| Breite | 385mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM34SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520617 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.61 kg |
| Weight (Package) | 1.61 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















