€6.99
% €7.09 (1.41% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025012 P/N: NSYMM33 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM33 Einfache Montageplatte H300xB300mm aus verzinktem Stahl"
Schneider Electric Simple mounting plate H300xB300mm made of galvanized steel
Schneider Electric NSYMM33
EAN 3606480183300
Description
Glatte Montageplatte für PanelSeT CRN, S3D, S3X, PLM. Für Gehäuse H300 x B300 mm. Universelles Montagezubehör. Montageort des Stufenschlittens oder direkte Befestigung an den Hinterlegern (Schrauben M8). 60 kg zulässige Last. Verzinkter Stahl. Satz von 1.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 250mm |
|---|---|
| Breite | 250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM33 |
|---|---|
| EAN | 3606480183300 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.9 kg |
| Weight (Package) | 0.9 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution housing Mounting plates assembly Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















