€6.99
% €7.09 (1.41% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025010 P/N: NSYMM3025 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM3025 Einfache Montageplatte H300xB250mm aus verzinktem Stahl"
Schneider Electric Simple Mounting Plate H300xB250mm made of galvanized steel
Schneider Electric NSYMM3025
EAN 3606480183270
Description
Glatte Montageplatte für PanelSeT CRN, S3D, S3X, PLM. Für Gehäuse H300 x B250 mm. Universelles Montagezubehör. Montageort des Stufenschlittens oder direkte Befestigung an den Hinterlegern (Schrauben M8). 60 kg zulässige Last. Verzinkter Stahl. Satz von 1.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 300mm |
|---|---|
| Breite | 250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM3025 |
|---|---|
| EAN | 3606480183270 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.66 kg |
| Weight (Package) | 0.7 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Enclosure Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















