€21.47
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025009 P/N: NSYMM28SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM28SB Montageplatte METALL 200 X 800 MM"
Schneider Electric Mounting Plate METAL 200 X 800 MM
Schneider Electric NSYMM28SB
EAN 3606480520594
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 175mm |
|---|---|
| Breite | 785mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM28SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520594 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 2.11 kg |
| Weight (Package) | 2.11 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















