€7.71
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025002 P/N: NSYMM23SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM23SB Montageplatte METALL 200 X 300 MM"
Schneider Electric Mounting plate METAL 200 X 300 MM
Schneider Electric NSYMM23SB
EAN 3606480520556
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 175mm |
|---|---|
| Breite | 285mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM23SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520556 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.57 kg |
| Weight (Package) | 0.57 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















