€6.57
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024997 P/N: NSYMM13SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM13SB Montageplatte METALL 150 X 300 MM"
Schneider Electric Mounting Plate METAL 150 X 300 MM
Schneider Electric NSYMM13SB
EAN 3606480520525
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 125mm |
|---|---|
| Breite | 285mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM13SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520525 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.4 kg |
| Weight (Package) | 0.4 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















