€113.40
% €115.07 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024994 P/N: NSYMM126 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM126 Einfache Montageplatte H1200xB600mm, aus verzinktem Stahl"
Schneider Electric Simple Mounting Plate H1200xW600mm, made of galvanized steel
Schneider Electric NSYMM126
EAN 3606480183195
Description
Płyta pełna montażowa do obudów PanelSeT CRN, S3D, S3X, PLM. Do obudów o wymiarach wys. 1200 x szer. 600 mm. Uniwersalne akcesorium montażowe. Miejsce montażu na prowadnicy stopniowej lub bezpośrednie mocowanie na tylnych wspornikach (śruby M8). Dopuszczalne obciążenie 180 kg. Stal ocynkowana. Zestaw 1 szt. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1200mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM126 |
|---|---|
| EAN | 3606480183195 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 12.25 kg |
| Weight (Package) | 14 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















