€216.96
% €220.15 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024993 P/N: NSYMM1212 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM1212 Simple mounting plate H1200xB1200mm, made of galvanized steel"
Schneider Electric Simple mounting plate H1200xB1200mm, made of galvanized steel
Schneider Electric NSYMM1212
EAN 3606480183188
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1200mm |
|---|---|
| Breite | 1200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM1212 |
|---|---|
| EAN | 3606480183188 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 25.8 kg |
| Weight (packaged) | 25.8 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















