€216.96
% €220.15 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024993 P/N: NSYMM1212 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM1212 Einfache Montageplatte H1200xB1200mm, aus verzinktem Stahl"
Schneider Electric Simple mounting plate H1200xB1200mm, made of galvanized steel
Schneider Electric NSYMM1212
EAN 3606480183188
Description
NSYMM1212 to pełna ocynkowana płyta montażowa do obudów wiszących z serii PanelSeT CRN. Wymiary płyty to 1200x1200mm (wysokość x szerokość). Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1200mm |
|---|---|
| Breite | 1200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM1212 |
|---|---|
| EAN | 3606480183188 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 25.8 kg |
| Weight (Package) | 25.8 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















