€47.32
% €48.02 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024968 P/N: NSYMF75 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF75 Mikroperf. Montageplatte H700xB500m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Microperforated mounting plate H700xB500m with opening diam. 3.6mm on 12.5mm spacing
Schneider Electric NSYMF75
EAN 3606480183119
Description
Châssis microperforée pour coffrets PanelSeT CRN, S3D, S3X, PLM. Pour les armoires H = 700 x L = 500 mm. Avec trous de diamètre 3,6 mm sur pas de 12,5 mm. Accès de montage polyvalent. Emplacement de montage sur glissière ou fixation directe sur goujons arrière (vis M8). Charge admissible de 135 kg. Acier galvanisé.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 650mm |
|---|---|
| Breite | 450mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF75 |
|---|---|
| EAN | 3606480183119 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.5 kg |
| Weight (Package) | 4.5 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution enclosure Mounting plates assembly Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















