€32.19
% €32.67 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024964 P/N: NSYMF55 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF55 Mikroperf. Montageplatte H500xB500m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Microperforated Mounting Plate H500xW500mm. Opening Diam. 3.6mm at 12.5mm Distance
Schneider Electric NSYMF55
EAN 3606480183072
Description
Cette plaque de montage microperforée convient à PanelSeT CRN, S3D, S3X, PLM. Elle convient aux boîtiers H500 x L500mm. Les trous mesurent 3,6mm de diamètre au pas de 12,5mm. L'accès au montage est polyvalent. L'emplacement de montage est sur la coulisse ou fixation directe sur goujons (vis M8). La charge admissible est de 90Kg. Il est en acier galvanisé.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 450mm |
|---|---|
| Breite | 450mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF55 |
|---|---|
| EAN | 3606480183072 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 3.11 kg |
| Weight (Package) | 3.11 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate for Distribution Enclosures Mounting Plates Assembly Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















