€22.87
% €23.21 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024961 P/N: NSYMF44 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF44 Mikroperf. Montageplatte H400xB400m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Micro-perforated mounting plate H400xB400 with opening diam. 3.6mm at 12.5mm distance
Schneider Electric NSYMF44
EAN 3606480183058
Description
Piastra di montaggio microforata per PanelSeT CNR, S3D, S3X, PLM. Per cassetta di A 400 x L 400 mm. Con fori diam 3,6 mm su passo 12,5 mm. Accesso di montaggio multifunzione. Posizione di montaggio su guida scorrevole o fissaggio diretto su perni posteriori (viti M8). 60 Carico ammissibile in kg. Acciaio zincato.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 350mm |
|---|---|
| Breite | 350mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF44 |
|---|---|
| EAN | 3606480183058 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.87 kg |
| Weight (Package) | 1.87 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















