€20.35
% €20.65 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024959 P/N: NSYMF33 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF33 Mikroperf. Montageplatte H300xB300m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Microperforated Mounting Plate H300xB300mm with Opening Diam. 3.6mm at 12.5mm Distance
Schneider Electric NSYMF33
EAN 3606480183034
Description
Mikroperf. Montageplatte H300xB300m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 300mm |
|---|---|
| Breite | 300mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF33 |
|---|---|
| EAN | 3606480183034 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.94 kg |
| Weight (Package) | 0.94 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Enclosure Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















