€11.40
% €11.57 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024958 P/N: NSYMF32 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF32 Mikroperf. Montageplatte H300xB200m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Microperf. mounting panel H300xW200mm with opening diam. 3.6mm at 12.5mm distance
Schneider Electric NSYMF32
EAN 3606480199066
Description
Piastra di montaggio microforata per PanelSeT CNR, S3D, S3X, PLM. Per cassetta di A 300 x L 200 mm. Con fori diam 3,6 mm su passo 12,5 mm. Accesso di montaggio multifunzione. Posizione di montaggio su guida scorrevole o fissaggio diretto su perni posteriori (viti M8). 60 Carico ammissibile in kg. Acciaio zincato.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 250mm |
|---|---|
| Breite | 150mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF32 |
|---|---|
| EAN | 3606480199066 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.56 kg |
| Weight (Package) | 0.56 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















