€180.02
% €182.67 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024957 P/N: NSYMF128 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF128 Mikroperf. Montageplatte H1200xB800m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Microperforated Mounting Plate H1200xW800 with Opening Diam. 3.6mm at 12.5mm Distance
Schneider Electric NSYMF128
EAN 3606480183027
Description
Mikroperf. Montageplatte H1200xB800m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1200mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF128 |
|---|---|
| EAN | 3606480183027 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 16 kg |
| Weight (Package) | 16 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution enclosure Mounting plates assembly Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















