€167.12
% €169.58 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024956 P/N: NSYMF126 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF126 Mikroperf. Montageplatte H1200xB600m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Microperforated Mounting Plate H1200xW600 with Opening Diam. 3.6mm at 12.5mm Distance
Schneider Electric NSYMF126
EAN 3606480199042
Description
Mikroperf. Montageplatte H1200xB600m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1200mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF126 |
|---|---|
| EAN | 3606480199042 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 11.8 kg |
| Weight (Package) | 11.8 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Enclosure Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















