€198.19
% €201.11 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024955 P/N: NSYMF1210 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF1210 Mikroperf. Montageplatte H1200xB1000m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Microperforated mounting plate H1200xB1000 with opening diam. 3.6mm at 12.5mm distance
Schneider Electric NSYMF1210
EAN 3606480183010
Description
Montageplaat voor Spacial CRN - Microperforaties - S3D / S3X - PLM. Voor behuizingen H is 1200 x B is 1000 mm. Met gaten van 3,6mm op 12,5mm steek. Toegang voor multifunctionele montage. Montageplaats trapschuif of directe bevestiging op noppen achteraan (M8 schroeven). 180 kg toelaatbare belasting. Gegalvaniseerd staal. Omkeerbare afmetingen is Kan worden geïnstalleerd in behuizing met omgekeerde afmetingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1150mm |
|---|---|
| Breite | 950mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF1210 |
|---|---|
| EAN | 3606480183010 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 20.8 kg |
| Weight (Package) | 20.8 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Assembly group mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















