€93.12
% €94.49 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024953 P/N: NSYMF106 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF106 Mikroperf. Montageplatte H1000xB600m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Micro-perf. Mounting plate H1000xW600 with holes diam. 3.6mm to 12.5mm apart
Schneider Electric NSYMF106
EAN 3606480182990
Description
Tilbehør til alle skap og kapslinger og bokser, slikt som Montasjeplater, kabelfestejern, kraftforsyning, Lys, dørstoppere, J ordingssystemer, forankringssystemer og utbedringslakk.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 950mm |
|---|---|
| Breite | 550mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF106 |
|---|---|
| EAN | 3606480182990 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 10 kg |
| Weight (Package) | 10 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting panel assembly Mounting plate Mounting plate for distribution housings Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















