€198.19
% €201.11 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024952 P/N: NSYMF1010 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF1010 Mikroperf. Montageplatte H1000xB1000m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Microperforated mounting plate H1000xW1000m with openings diam. 3,6mm at 12,5mm distance
Schneider Electric NSYMF1010
EAN 3606480182976
Description
Tilbehør til alle skap og kapslinger og bokser, slikt som Montasjeplater, kabelfestejern, kraftforsyning, Lys, dørstoppere, J ordingssystemer, forankringssystemer og utbedringslakk.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 950mm |
|---|---|
| Breite | 950mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF1010 |
|---|---|
| EAN | 3606480182976 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 17 kg |
| Weight (Package) | 17 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Assembly panel module Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















