€25.80
% €26.18 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024919 P/N: NSYMB43 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMB43 Montageplatte aus Isolierstoff für Gehäuse H 400 x B 300 mm, aus Bakelit"
Schneider Electric Mounting plate made of insulating material for enclosures H 400 x W 300 mm, made of bakelite
Schneider Electric NSYMB43
EAN 3606480182723
Description
Montageplatte aus Isolierstoff für Gehäuse H 400 x B 300 mm, aus Bakelit.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 400mm |
|---|---|
| Breite | 300mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMB43 |
|---|---|
| EAN | 3606480182723 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.53 kg |
| Weight (Package) | 0.53 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















