€72.36
% €73.42 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024759 P/N: NSYENU Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYENU Actassi, Klebestreifen, VPE 10, 42U"
Schneider Electric Actassi, adhesive tape, pack of 10, 42U
Schneider Electric NSYENU
EAN 3606480172168
Description
Set van 10 zelfklevende stroken voor het markeren van de eenheden die worden gebruikt in de Actassi VDS en Actassi VDA kasten Biedt mogelijkheid tot nummering van de eenheden Vastgemaakt op het voorpaneel van de 19 "stijlen Striplengte is 42U Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Beschriftungsleiste/-schild |
|---|---|
| Breite | 15mm |
| Höhe | 610mm |
| Tiefe | 90mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | sonstige |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYENU |
|---|---|
| EAN | 3606480172168 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | d6cacef2-da5d-4d98-b2c4-33237329a0b3 |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 0.35 kg |
| Weight (Package) | 0.35 kg |
Designations
Cover Front plate Interface flap Labeling strip Panel Spacer and mounting panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















