€1.33
% €1.34 (0.75% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024724 P/N: NSYECPC15 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYECPC15 Anpassbare, kegelförmige PVC-Eingänge 98x3mm. Zusammensetzung: 10"
Schneider Electric Customizable, cone-shaped PVC inlets 98x3mm. Composition: 10
Schneider Electric NSYECPC15
EAN 3606480181535
Description
Set van 10 instelbare kegelvormige ingangen gemaakt van PVC Geschikt voor 3mm dikke kasten Uitsnijdingsdiameter Ø 90mm Geschikt voor de buitendiameter van de kabel van Ø 28 tot 87mm Kan rechtstreeks op kabelwartelplaat of op kast worden geïnstalleerd Snel en eenvoudig te installeren Hoge bescherming tegen stof en water (IP66) volgens IEC 60529 Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Breite | 98mm |
| Höhe | 23mm |
| Tiefe | 98mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer | 9001 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYECPC15 |
|---|---|
| EAN | 3606480181535 |
| ETIM | EC002624 |
| ECLASS | eClass_10_ACN635011 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Cable conduit Cable conduit (cabinet) Cable entry Cable entry (cabinet) Cable fixing Cable fixing (cabinet) Cable management Cable management (cabinet) Cable retaining rail Cable retaining rail (cabinet)
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















