€50.66
% €51.41 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024718 P/N: NSYEC882 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYEC882 PanelSeT SF-Kabeleinführungsplatte, 2 Kabeldurchf., Clipbefest., 800x800mm"
Schneider Electric Spacial SF cable entry plate, 2 cable entries, clip attachment, 800x800mm
Schneider Electric NSYEC882
EAN 3606485126487
Description
Accessoire polyvalent de gestion des câbles. Fixé par clips. Acier galvanisé. Montage en bas d’armoire. Platine et éléments de fixation inclus. 2 entrées de câble. Joint adhésif en polyuréthane de section 15 x 25 mm inclus.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 800mm |
| Höhe | 35mm |
| Stärke | 1.5mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYEC882 |
|---|---|
| EAN | 3606485126487 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 6.2 kg |
| Weight (Package) | 6.2 kg |
Designations
Attachment flange Cable entry Cable entry flange Cable entry plate Cable flange plate Closure flange Diaphragm flange Empty small enclosure flange Flange Flange insert Foam rubber flange Foam rubber penetration flange Introduction flange for small enclosures Introduction flange for small enclosures/switchgear cabinet Introduction plate Introduction plate for small enclosures Meter cabinet flange Nipple flange Nipple strip PG segment flange plate Plate Switchgear cabinet flange plate Switchgear cabinet flange plate flange plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















