€29.73
% €30.17 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024646 P/N: NSYEC104 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYEC104 PanelSeT SF-Kabeleinführungsplatte, einteilig, Clipbefestigung, 1000x400mm"
Schneider Electric Spacial SF Cable Entry Plate, Single-Piece, Clip Mount, 1000x400mm
Schneider Electric NSYEC104
EAN 3606485126074
Description
Płyta dławicowa płaska Spacial SF. 1000 x 400 mm. Uniwersalne akcesorium do zarządzania kablami. Mocowana za pomocą klipsów. Montaż od spodu obudowy. Płaski przepust kablowy. Stal ocynkowana. Grubość 1,5 mm. Płyta i elementy mocujące w zestawie. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższe j w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 790mm |
| Höhe | 25mm |
| Stärke | 1.5mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYEC104 |
|---|---|
| EAN | 3606485126074 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 3.75 kg |
| Weight (Package) | 3.75 kg |
Designations
PG segment flange plate attachment flange cable entry cable entry flange cable entry plate cable flange plate closure flange empty small enclosure flange entry flange for small enclosures entry flange for small enclosures/switchgear cabinet entry plate entry plate for small enclosures flange flange insert flange plate flange plate for switchgear cabinet foam rubber drive-through flange foam rubber flange membrane flange meter cabinet flange nipple flange nipple strip plate switchboard flange plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















