€4.54
% €4.61 (1.52% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024480 P/N: NSYDPA44 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYDPA44 PanelSeTSF/SM-Schaltplantasche aus Kunststoff, A4, 234x278x40mm"
Schneider Electric SpacialSF/SM Plastic switchboard document pocket, A4, 234x278x40mm
Schneider Electric NSYDPA44
EAN 3606485131450
Description
Compatible avec les coffrets PanelSeT et PanelSeT. Application polyvalente. Fixation avec ruban adhésif. PS (polystyrène) Gris RAL 7035.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Schaltplantasche |
|---|---|
| Werkstoff | Kunststoff |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 278mm |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Transparent | |
| Befestigung selbstklebend | 1 |
| Höhe | 234mm |
| Breite | 278mm |
| Tiefe | 40mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYDPA44 |
|---|---|
| EAN | 3606485131450 |
| ETIM | EC000317 |
| ECLASS | eClass_10_ACN639012 |
| Weight | 0.16 kg |
| Weight (Package) | 0.16 kg |
Designations
Accessories for switch cabinet Circuit diagram compartment Circuit diagram desk Circuit diagram holder Document holder (switch cabinet) Drawing pocket Switch cabinet accessories Switch cabinet pocket Switchboard pocket Wiring diagram pocket Wiring diagram pocket/holder Wiring diagram pocket/holder (switch cabinet)
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















