€229.86
% €233.24 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024465 P/N: NSYDLP264G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYDLP264G Modul. DLP-Verteilerrahmen 264 Module (18 mm) Isolationsmat. f. PLA H1500xB750"
Schneider Electric Modular DLP Distribution Frame 264 Modules (18 mm) Insulation Mat. for PLA H1500xB750
Schneider Electric NSYDLP264G
EAN 3606485422848
Description
DLP chassis voor Thalassa PLA en Thalassa PHD kasten Het chassis moet op de voorzijde van de kast worden bevestigd door bevestigingselementen met ondersteuningslocatie De breedte is 750mm De hoogte is 1500mm Aantal modules van 18mm is 264 (1 module = 2 stappen = 18 mm) Aantal horizontale rijen is 8 De diepte van het chassis kan worden aangepast in hoogte van 40 tot 85 mm voor DIN-rail Het voorpaneel is gemaakt van zelfdovend en de chassis-structuur en de rails zijn gemaakt van gegalvaniseerd staal. De voorzijde is grijs (RAL 7035) Aantal uitsnijdingen is 8 De kit bestaat uit 1 chassisstructuur, 1 nulleider/aardingsstrook 2 x 16 mm² 5 x 6 mm², 1 vol frontpaneel en 8 frontpanelen met 35mm DIN rails IP2x niet nageleefd bij een montage van het chassis op 67 mm Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | Adaptersatz |
|---|---|
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil | |
| Werkstoff | sonstige |
| Breite | 750mm |
| Höhe | 1500mm |
| Tiefe | 130mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYDLP264G |
|---|---|
| EAN | 3606485422848 |
| ETIM | EC002625 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_AKE481013 |
| Weight | 13.41 kg |
| Weight (Package) | 13.41 kg |
Designations
19 inch mounting brackets 19 inch mounting kit Adaptation for wiring systems Adapter kit Adapter kits Bracket Cabinet accessories Cabinet thread strip Cabinet thread strip Cavity wall kit Cavity wall set Fastening Fastening kit Fastening kits Fastening part set Fastening parts set Fastening parts/set Fastening set Fastening sets Frame connector set IEC thread strip Mounting accessories Mounting accessories (cabinet) Mounting and fastening set Mounting angle Mounting bracket Mounting column Mounting column/post Mounting kit Mounting mast Mounting materials Mounting materials Mounting materials for cabinets Mounting materials for cabinets Mounting materials for cabinets Mounting rail Outer brackets Spacer Spacer (cabinet) Thread strip Thread strip for cabinet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















