€241.59
% €245.14 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024459 P/N: NSYDLP152G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYDLP152G Modul. DLP-Verteilerrahmen 152 Module (18 mm) Isoliermaterial für PLA H1500xB500"
Schneider Electric Modular DLP distributor frame 152 modules (18 mm) insulating material for PLA H1500xB500
Schneider Electric NSYDLP152G
EAN 3606485422794
Description
DLP chassis voor Thalassa PLA en Thalassa PHD kasten Het chassis moet op de voorzijde van de kast worden bevestigd door bevestigingselementen met ondersteuningslocatie De breedte is 500mm De hoogte is 1500mm Aantal modules van 18mm is 152 (1 module = 2 stappen = 18 mm) Aantal horizontale rijen is 8 De diepte van het chassis kan worden aangepast in hoogte van 40 tot 85 mm voor DIN-rail Het voorpaneel is gemaakt van zelfdovend en de chassis-structuur en de rails zijn gemaakt van gegalvaniseerd staal. De voorzijde is grijs (RAL 7035) Aantal uitsnijdingen is 8 De kit bestaat uit 1 chassisstructuur, 1 nulleider/aardingsstrook 2 x 16 mm² 5 x 6 mm², 1 vol frontpaneel en 8 frontpanelen met 35mm DIN rails IP2x niet nageleefd bij een montage van het chassis op 67 mm Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | Adaptersatz |
|---|---|
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil | |
| Werkstoff | sonstige |
| Breite | 500mm |
| Höhe | 1500mm |
| Tiefe | 130mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYDLP152G |
|---|---|
| EAN | 3606485422794 |
| ETIM | EC002625 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_AKE481013 |
| Weight | 9.5 kg |
| Weight (Package) | 9.5 kg |
Designations
19-inch fixing angle 19-inch mounting kit IEC threaded strip adaptation for wiring systems adapter set adapter sets bracket cabinet threaded strip cavity wall kit cavity wall set external brackets fixing angle fixing kits fixing mounting kit fixing parts kit fixing parts set fixing parts/set fixing set fixing set fixing sets frame connector set mounting mounting accessories mounting accessories (switch cabinet) mounting bracket mounting column mounting column/post mounting kit mounting mast mounting material mounting material for cabinet mounting material for control cabinet mounting materials mounting materials for cabinets mounting rail spacer spacer (switch cabinet) switch cabinet accessories switch cabinet threaded strip threaded strip threaded strip for control cabinet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















