€168.29
% €170.77 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024442 P/N: NSYDLA88G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYDLA88G Modularer Verteilerrahmen, 88 Module für NSYPLM75,NSYS3D75,NSYCRN75,NSYS3X75"
Schneider Electric Modular distribution frame, 88 modules for NSYPLM75, NSYS3D75, NYSCRN75, NSYS3X75
Schneider Electric NSYDLA88G
EAN 3606480773877
Description
Thalassa isolerte skap og bokser er laget av fiberglass forsterket polyester, Ekstremt motstandsdyktige og velegnet i tøffe m iljøer, Ip 66 ihht. IEC62208 og NEMA type 1,2,3R,3S,4,4X, 12 og 13, IK 10 med tett dør, IK08 med glassdører. Motstandsdyktige mot ekstrem varme 960°C, Passer for Klasse II utstyr i henhold til IEC60439-1, UV bestandig etter ISO4892-2 metode A, En lan g rekke tilbehør er tilgjengelig.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 680mm |
|---|---|
| Breite | 460mm |
| Tiefe | -mm |
| Anzahl der DIN-Schienen | 4 |
| Anzahl der Teilungseinheiten pro DIN-Schiene | 22 |
| Art der Abdeckung | mit Ausschnitt |
| Mit N-PE-Klemmen | 1 |
| Mit Abdeckung | 1 |
| Mit Montageplatte | |
| Abschlusspunkt Zählerplatz (APZ) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYDLA88G |
|---|---|
| EAN | 3606480773877 |
| ETIM | EC000264 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN391011 |
| Weight | 6.11 kg |
| Weight (Package) | 6.11 kg |
Designations
Add-on field Distribution field Distribution field for meter cabinet Distribution field for switchboard Distributor Mounting plate assembly Mounting rail assembly Row device assembly group Row installation device assembly group Standard field
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















