€140.14
% €142.21 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024439 P/N: NSYDLA48PG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYDLA48PG 7035 Automatenabdeckung 600X400"
Schneider Electric 7035 Automatic Cover 600X400
Schneider Electric NSYDLA48PG
EAN 3606480773846
Description
Thalassa isolerte skap og bokser er laget av fiberglass forsterket polyester, E kstremt motstandsdyktige og velegnet i tøffe miljøer, Ip 66 ihht. IEC62208 og NEMA type 1,2,3R,3S,4,4X, 12 og 13, IK 10 med tett dør, IK08 med glassdører. Mot standsdyktige mot ekstrem varme 960°C, Passer for Klasse II utstyr i henhold ti l IEC60439-1, UV bestandig etter ISO4892-2 metode A, En lang rekke tilbehør er tilgjengelig.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 580mm |
|---|---|
| Breite | 360mm |
| Tiefe | -mm |
| Anzahl der DIN-Schienen | 3 |
| Anzahl der Teilungseinheiten pro DIN-Schiene | 16 |
| Art der Abdeckung | mit Ausschnitt |
| Mit N-PE-Klemmen | 1 |
| Mit Abdeckung | 1 |
| Mit Montageplatte | |
| Abschlusspunkt Zählerplatz (APZ) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYDLA48PG |
|---|---|
| EAN | 3606480773846 |
| ETIM | EC000264 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN391011 |
| Weight | 4.5 kg |
| Weight (Package) | 4.5 kg |
Designations
Attachment field DIN rail assembly Distribution field Distribution field for installer distributor Distribution field for meter cabinet Distributor Modular row built-in devices assembly Modular row devices assembly Mounting plate assembly Standard field
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















