€115.28
% €116.98 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024438 P/N: NSYDLA48G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYDLA48G Modularer Verteilerrahmen, 48 Module für NSYPLM54,NSYS3D54,NSYCRN54,NSYS3X54"
Schneider Electric Modular distribution frame, 48 modules for NSYPLM54, NSYS3D54, NSYCRN54, NSYS3X54
Schneider Electric NSYDLA48G
EAN 3606480773839
Description
DLA chassis voor PanelSeT S3D, PanelSeT CRN, PanelSeT S3X en Thalassa PLM kasten Het chassis moet op de voorzijde van de kast worden bevestigd door bevestigingselementen met ondersteuningslocatie De breedte is 360mm De hoogte is 480mm Aantal modules van 18mm is 48 (1 module = 2 stappen = 18 mm) Aantal horizontale rijen is 3 De diepte van het chassis kan worden aangepast in hoogte van 40 tot 85 mm voor DIN-rail Het voorpaneel is gemaakt van zelfdovend isolerend materiaal en de chassis-structuur en de rails zijn gemaakt van staal. De voorzijde is grijs (RAL 7035) Aantal uitsnijdingen is 3 De kit bestaat uit 1 chassisstructuur, 2 afwerkingskappen, 1 nulleider/aardingsstrook 2 x 16 mm² 5 x 6 mm² en 3 frontpanelen met 35mm DIN-rails Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 480mm |
|---|---|
| Breite | 360mm |
| Tiefe | -mm |
| Anzahl der DIN-Schienen | 3 |
| Anzahl der Teilungseinheiten pro DIN-Schiene | 16 |
| Art der Abdeckung | mit Ausschnitt |
| Mit N-PE-Klemmen | 1 |
| Mit Abdeckung | 1 |
| Mit Montageplatte | |
| Abschlusspunkt Zählerplatz (APZ) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYDLA48G |
|---|---|
| EAN | 3606480773839 |
| ETIM | EC000264 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN391011 |
| Weight | 4.31 kg |
| Weight (Package) | 4.31 kg |
Designations
Add-on field Assembly plate module Distribution field Distribution field for meter cabinet Distribution field for service distributor Distributor Modular flush-mounted devices Modular row devices Mounting rail module Standard field
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















