€103.79
% €105.32 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024437 P/N: NSYDLA24G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYDLA24G 7035 Automatenabdeckung 400X300"
Schneider Electric 7035 Automatic cover 400X300
Schneider Electric NSYDLA24G
EAN 3606480773822
Description
Thalassa isolerte skap og bokser er laget av fiberglass forsterket polyester, Ekstremt motstandsdyktige og velegnet i tøffe m iljøer, Ip 66 ihht. IEC62208 og NEMA type 1,2,3R,3S,4,4X, 12 og 13, IK 10 med tett dør, IK08 med glassdører. Motstandsdyktige mot ekstrem varme 960°C, Passer for Klasse II utstyr i henhold til IEC60439-1, UV bestandig etter ISO4892-2 metode A, En lan g rekke tilbehør er tilgjengelig.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 380mm |
|---|---|
| Breite | 260mm |
| Tiefe | -mm |
| Anzahl der DIN-Schienen | 2 |
| Anzahl der Teilungseinheiten pro DIN-Schiene | 12 |
| Art der Abdeckung | mit Ausschnitt |
| Mit N-PE-Klemmen | 1 |
| Mit Abdeckung | 1 |
| Mit Montageplatte | |
| Abschlusspunkt Zählerplatz (APZ) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYDLA24G |
|---|---|
| EAN | 3606480773822 |
| ETIM | EC000264 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN391011 |
| Weight | 2.83 kg |
| Weight (Package) | 2.83 kg |
Designations
Attachment field Distributor Distributor field Distributor field for installation distributor Distributor field for meter cabinet Mounting plate assembly Row built-in unit assembly group Row device assembly group Standard field Support rail assembly
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















