€49.55
% €50.28 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024397 P/N: NSYCVF65M230PF Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCVF65M230PF ClimaSys-Lüfter, 65m³/h, 230V, mit Kunststoffgitter und Filter"
Schneider Electric ClimaSys fan, 65m³/h, 230V, with plastic grille and filter
Schneider Electric NSYCVF65M230PF
EAN 3606480151378
Description
Wentylator obiegowy firmy Schneider Electric z serii ClimaSys CV o numerze katalogowym NSYCVF65M230PF charakteryzuje się wydajnością 65m3/h. Wentylatory w standardzie dostarczany jest wraz z kratką wentylacyjną wykonaną z ABS w kolorze czarnym oraz z wymiennym filtrem. Cechą charakterystyczną wentylatora jest łatwa konserwacja oraz wymiana filtra. Bardzo wysoka jakość zastosowanych komponentów gwarantuje bardzo długi czas eksploatacji wentylatora. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a ta kże produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 230V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Ausgeführt als Einschublüfter | 1 |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | |
| Mit Filter | 1 |
| Mit Schutzabdeckung | 1 |
| Volumenstrom | 65m³/h |
| Bemessungsleistung | 20W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 50dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | 1 |
| Montageart | Schnappbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer | 9005 |
| Breite | 124mm |
| Höhe | 124mm |
| Tiefe | 55mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCVF65M230PF |
|---|---|
| EAN | 3606480151378 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN602011 |
| Weight | 0.71 kg |
| Weight (Package) | 0.71 kg |
Designations
Air circulation Axial fan Axial ventilator Cabinet accessory Cabinet accessory Cabinet accessory Cabinet air conditioning Cabinet fan Cabinet fan Cabinet fan Cabinet fan plate Cabinet ventilation Circulation fan EMC filter fan Fan Fan (cabinet) Fan module Fan plate Fan plate for cabinet Fan replacement Fan set Fan system Filter fan Insert fan Interior fan Pressure fan Rack fan Rack fan plate Rack ventilation Roof fan Roof ventilation Ventilator
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















