€260.35
% €264.18 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024389 P/N: NSYCVF550M24FB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCVF550M24FB ClimaSys CVHD HD-Ventilatorbox für außen ohne Gitter und Filter 550m3/h 24 VDC"
Schneider Electric ClimaSys CVHD HD-Ventilation box for outdoor use without grid and filter 550m3/h 24 VDC
Schneider Electric NSYCVF550M24FB
EAN 3606480678783
Description
ClimaSys outdoor zware uitvoering 59W ventilator zonder rooster en filter zorgt voor effectieve temperatuurregeling in PHD, S3HD en SFHD kasten De ventilator voert een vrije stroomsnelheid uit van 550 m3/h bij 50 Hz en 550 m3/h bij 60 Hz Motor gemonteerd op kogellager Uitgerust met veerklemaansluitklem De externe breedte is 223mm, de hoogte is 223mm en de diepte is 90mm Het toebehoren bestaat uit 1 ventilator en 4 schroeven De kleur is donkergrijs (RAL 7016) De beschermingsgraad van de indringing is IP44 (IP55 voor het net) De ingangsspanning is 24 V DC Toegekende gebruiksstroom is 1,2-1,2A Het geluidsniveau is 60-60 dB De bedrijfstemperatuur is -20-50 °C De maximumdruk is 450 Pa bij een debiet van 0 m³/h Nettogewicht is 1,7 kg Certificering CE, UL conform UL 508A, CSA conform CSA C22,2 en ecodesign richtlijn 2009/125/EC Houd er rekening mee dat de omgeving relatief schoon moet zijn en dat te veel vervangen van de filter moet worden vermeden, buitentemperatuur moet 5 °C lager zijn dan binnentemperatuur, filter moet regelmatig worden schoongemaakt en vervangen en de stroomsnelheid hangt af van het werkpunt, zie ProClima-software
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | 24V |
| Spannungsart | DC |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Ausgeführt als Einschublüfter | |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | 1 |
| Mit Filter | |
| Mit Schutzabdeckung | |
| Volumenstrom | 550m³/h |
| Bemessungsleistung | 1500W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 60dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7016 |
| Breite | 222.8mm |
| Höhe | 222.8mm |
| Tiefe | 90mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCVF550M24FB |
|---|---|
| EAN | 3606480678783 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN602011 |
| Weight | 2 kg |
| Weight (Package) | 2 kg |
Designations
Accessories for enclosure Air circulation Axial fan Axial ventilator Cabinet fan Cabinet fan Cabinet fan plate Cabinet ventilation Circulating fan EMC filter fan Enclosure accessories Enclosure accessories Enclosure air conditioning Enclosure fan Enclosure fan Enclosure fan plate Enclosure ventilation Fan Fan for enclosure Fan module Fan plate Fan plate for enclosure Fan replacement Fan set Fan system Filter fan Insert fan Internal fan Pressure fan Roof fan Roof ventilation Ventilator
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















