€215.20
% €218.37 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024387 P/N: NSYCVF550M115FB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCVF550M115FB ClimaSys CVHD HD-Ventilatorbox für außen ohne Gitter und Filter 550m3/h 115 VAC"
Schneider Electric ClimaSys CVHD HD ventilation box for outdoor without grid and filter 550m3/h 115 VAC
Schneider Electric NSYCVF550M115FB
EAN 3606480678776
Description
ClimaSys outdoor zware uitvoering 78,102W ventilator zonder rooster en filter zorgt voor effectieve temperatuurregeling in PHD, S3HD en SFHD kasten De ventilator voert een vrije stroomsnelheid uit van 550 m3/h bij 50 Hz en 550 m3/h bij 60 Hz Motor gemonteerd op kogellager Uitgerust met veerklemaansluitklem De externe breedte is 223mm, de hoogte is 223mm en de diepte is 90mm Het toebehoren bestaat uit 1 ventilator en 4 schroeven De kleur is donkergrijs (RAL 7016) De beschermingsgraad van de indringing is IP44 (IP55 voor het net) De ingangsspanning is 115 V AC 50/60 Hz Nominale stroom is 0,7-0,8A 50 Hz Het geluidsniveau is 60-60 dB De bedrijfstemperatuur is -40-70 °C De maximumdruk is 300 Pa bij een debiet van 0 m³/h Nettogewicht is 1,7 kg Certificering CE, UL conform UL 508A, CSA conform CSA C22,2 en ecodesign richtlijn 2009/125/EC Houd er rekening mee dat te veel vervangen van filters moet worden vermeden, stroomsnelheden hangen af van het werkpunt, zie ProClima-software, de omgeving moet relatief schoon zijn, het filter moet regelmatig worden schoongemaakt en vervangen en de buitentemperatuur moet 5 °C lager zijn dan de binnentemperatuur
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 115V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 115V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Ausgeführt als Einschublüfter | |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | 1 |
| Mit Filter | |
| Mit Schutzabdeckung | |
| Volumenstrom | 550m³/h |
| Bemessungsleistung | 1500W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 60dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7016 |
| Breite | 222.8mm |
| Höhe | 222.8mm |
| Tiefe | 90mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCVF550M115FB |
|---|---|
| EAN | 3606480678776 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN602011 |
| Weight | 1.7 kg |
| Weight (Package) | 2.5 kg |
Designations
Accessories control cabinet Air circulation Axial fan Axial ventilator Cabinet fan Cabinet fan Cabinet fan panel Cabinet ventilation Circulation fan Control cabinet accessories Control cabinet accessories Control cabinet air conditioning Control cabinet fan Control cabinet fan Control cabinet fan panel Control cabinet ventilation EMC filter fan Fan Fan (control cabinet) Fan module Fan panel Fan panel for control cabinet Fan set Fan set Fan system Filter fan Insert fan Internal fan Pressure fan Roof fan Roof venting Ventilator
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















