€337.75
% €342.72 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024382 P/N: NSYCVF38M230DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCVF38M230DG ClimaSys Smart Ventilation - SmartFan, 38m3/h, 230V, IP54"
Schneider Electric ClimaSys Smart Ventilation - SmartFan, 38m3/h, 230V, IP54
Schneider Electric NSYCVF38M230DG
EAN 3606481369710
Description
Dit product is een intelligente ventilator die ontworpen werd om betrouwbare en efficiënte koeling te verstrekken Het is gemaakt van geïnjecteerd thermoplastisch (PC) en ASA PC en is beschikbaar in gerookt zwart (RAL 9005) kleur De ventilator heeft een kogellager type en een maximumdruk van 29 Pa Het heeft een vermogensbereik van 4,5 W 50 Hz en 4,8 W 60 Hz, en een vrije stroomsnelheid van 38 m3/h bij 50 Hz en 39 m3/h bij 60 Hz Het kan worden gebruikt in omgevingsluchttemperaturen van -10 tot 70°C Het heeft een stroomkabel en wordt geleverd met een slim filter met stofsensor, een ventilatorsensor die klaar is om te worden gemonteerd, een kabelwartel en een extern transparant gerookt rooster Het heeft een bereik compatibiliteit van PanelSet en Thalassa en een ruisniveau van 40-41 dB De afmetingen van de uitsparing van de ventilator zijn 92 x 92 mm Het is gecertificeerd met CE, EAC en EMC richtlijn 89/336 EEG Het apparaat mag niet worden aangesloten op een vermogensconversiemodule, omvormer of UPS-voeding
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 150V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 150V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | 1 |
| Ausgeführt als Einschublüfter | 1 |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | |
| Mit Filter | 1 |
| Mit Schutzabdeckung | 1 |
| Volumenstrom | 38m³/h |
| Bemessungsleistung | 4.5W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 41dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
| Montageart | Schnappbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer | 9005 |
| Breite | 117mm |
| Höhe | 137mm |
| Tiefe | 49mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCVF38M230DG |
|---|---|
| EAN | 3606481369710 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | da4c85ec-a665-4c36-a1cf-a6b342fe3f9f |
| Weight | 0.46 kg |
| Weight (Package) | 0.46 kg |
Designations
CSVS ClimaSys Fan Filter fan Intelligent Smart Smartfan Ventilation
Login
No reviews found. Share your insights with others.





































