€2.36
% €2.39 (1.26% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024361 P/N: NSYCVA114M Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCVA114M Hinterer, metallischer Ausgangsschutz d114mm"
Schneider Electric Rear, metallic outlet protection d114mm
Schneider Electric NSYCVA114M
EAN 3606480151507
Description
Griglia di protezione posteriore 120 x 120 mm in acciaio per ventola ClimaSys CV Il kit è costituito da 1 griglia di protezione La larghezza esterna è di 120 mm e la larghezza dei centri di fissaggio è di 104,8 mm 120 mm esterno: Centri di fissaggio da 104,8 mm: Diametro apertura 114 mm La protezione in ingresso (secondo IEC 60529) è IP20 Fissaggio con viti sul retro del motore assiale
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | -mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | -mm |
| Breite | 120mm |
| Höhe | 120mm |
| Durchmesser | 114mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | lackiert |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCVA114M |
|---|---|
| EAN | 3606480151507 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Accessories for switchgear Cabinet fan plate Cabinet ventilation Fan plate Fan plate (switchgear) Fan plate for switchgear Switchgear accessories Switchgear fan plate Switchgear ventilation Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















