€2.46
% €2.50 (1.6% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024195 P/N: NSYCS400PLM Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCS400PLM Symmetrische DIN-Schiene, 35mm, L 380mm f Verwendung m NSYTCSxx in PLM54 and 64"
Schneider Electric Symmetric DIN rail, 35mm, L 380mm for use with NSYTCSxx in PLM54 and 64
Schneider Electric NSYCS400PLM
EAN 3606480191657
Description
Thalassa isolerte skap og bokser er laget av fiberglass forsterket polyester, Ekstremt motstandsdyktige og velegnet i tøffe m iljøer, Ip 66 ihht. IEC62208 og NEMA type 1,2,3R,3S,4,4X, 12 og 13, IK 10 med tett dør, IK08 med glassdører. Motstandsdyktige mot ekstrem varme 960°C, Passer for Klasse II utstyr i henhold til IEC60439-1, UV bestandig etter ISO4892-2 metode A, En lan g rekke tilbehør er tilgjengelig.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | bandverzinkt |
| Lochform | Rundloch |
| Bohrlochabstand mittig | 375mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 410mm |
| Höhe | 7.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCS400PLM |
|---|---|
| EAN | 3606480191657 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.15 kg |
| Weight (Package) | 0.15 kg |
Designations
DIN rail G rail Hat profile Hat profile rail Hat rail Mounting rail Profile rail Rail Support rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















