€62.62
% €63.55 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024058 P/N: NSYCGX40 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCGX40 Set Kabelverschraubung + Mutter Edelstahl M40 AISI304L, IP68, UL-zertifiziert"
Schneider Electric Cable Gland Set + Nut Stainless Steel M40 AISI304L, IP68, UL-certified
Schneider Electric NSYCGX40
EAN 3606481360267
Description
Kabelwartel voor PanelSeT CRN, PanelSeT S3D en PanelSeT S3X kasten Het product is gemaakt van CR (chloropreen) afdichting en roestvrij staal AISI 304L lichaam De hoogte is 49,6mm Deze kabeldoorvoer heeft een draadmaat van M40 en maakt het mogelijk om een kabel in een voorgeboord gat te monteren De set bevat 1 kabelwartel, 1 borgmoer en 1 afdichting De kabelwartel moet worden gemonteerd op de bodem van de kast en op de bovenzijde ervan Het beschermingsniveau voor indringing is IP68, waardoor het niveau van kabelbescherming wordt gegarandeerd bij gebruik in ruwe omgevingen Vlambestendigheid V2 conform UL 94 Omgevingstemperatuur bij werking -20-100 °C permanent en -40-150 °C intermitterend Voldoet aan VDE-certificering
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | -mm |
| Höhe | 49.6mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | grundiert |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | 1 |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 1 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | 40 |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCGX40 |
|---|---|
| EAN | 3606481360267 |
| ETIM | EC000211 |
| Weight | 0.17 kg |
| Weight (Package) | 0.17 kg |
Designations
Sheet steel Wall cabinets Wall enclosure
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















