€52.89
% €53.67 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024057 P/N: NSYCGX32H Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCGX32H Set Kabelverschraubung + Mutter Edelstahl M32 AISI316L, IP68, UL-zertifiziert"
Schneider Electric Cable Gland Set + Nut Stainless Steel M32 AISI316L, IP68, UL Certified
Schneider Electric NSYCGX32H
EAN 3606481360311
Description
Kabelwartel voor PanelSeT CRN, PanelSeT S3D en PanelSeT S3X kasten Het product is gemaakt van CR (chloropreen) afdichting en RVS AISI 316L behuizing De hoogte is 41,5mm Deze kabeldoorvoer heeft een draadmaat van M32 en maakt het mogelijk om een kabel in een voorgeboord gat te monteren De set bevat 1 kabelwartel, 1 borgmoer en 1 afdichting De kabelwartel moet worden gemonteerd op de boven- en onderzijde van de kast Het beschermingsniveau voor indringing is IP68, waardoor het niveau van kabelbescherming wordt gegarandeerd bij gebruik in ruwe omgevingen Vlambestendigheid V2 conform UL 94 Omgevingstemperatuur bij werking -20-100 °C permanent en -40-150 °C intermitterend Voldoet aan VDE-certificering
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | -mm |
| Höhe | 41.5mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | grundiert |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | 1 |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 1 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | 32 |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCGX32H |
|---|---|
| EAN | 3606481360311 |
| ETIM | EC000211 |
| Weight | 0.09 kg |
| Weight (Package) | 0.09 kg |
Designations
Sheet steel Wall cabinets Wall housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















