€33.07
% €33.56 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024052 P/N: NSYCGX20 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCGX20 Set Kabelverschraubung + Mutter Edelstahl M20 AISI304L, IP68, UL-zertifiziert"
Schneider Electric Cable Gland Set + Stainless Steel Nut M20 AISI304L, IP68, UL Certified
Schneider Electric NSYCGX20
EAN 3606481360236
Description
Kabelwartel voor Spacial CRN, Spacial S3D en Spacial S3X behuizingen Het product is gemaakt van CR (chloropreen) afdichting en roestvrij staal AISI 304L lichaam De hoogte is 36mm Deze kabeldoorvoer heeft een draadmaat van M20 en maakt het mogelijk om een kabel in een voorgeboord gat te monteren De set bevat 1 kabelwartel, 1 borgmoer en 1 afdichting De kabelwartel moet worden gemonteerd op de boven- en onderzijde van de kast Het beschermingsniveau voor indringing is IP68, waardoor het niveau van kabelbescherming wordt gegarandeerd bij gebruik in ruwe omgevingen Vlambestendigheid V2 conform UL 94 Omgevingstemperatuur bij werking -20-100 °C permanent en -40-150 °C intermitterend Voldoet aan VDE-certificering
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | -mm |
| Höhe | 36mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | grundiert |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | 1 |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 1 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | 20 |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCGX20 |
|---|---|
| EAN | 3606481360236 |
| ETIM | EC000211 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Steel sheet Wall cabinets Wall housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















