€41.75
% €42.36 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023999 P/N: NSYCCOTHD Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCCOTHD Climasys-Doppelthermostat ºC (NA Ö)"
Schneider Electric Climasys dual thermostat ºC (NC NO)
Schneider Electric NSYCCOTHD
EAN 3606480152511
Description
NSYCCOTHD to podwójny termostat, podający temperaturę w st.C. Jest wyposażony w styki 1NO/NC o rezystancji 10mOm. Napięcie wejściowe to 250VAC, czas eksploatacji termostatu to 100000 cykli. Zakres nastaw temperatury termosttau to 0...60st.C. Termostat posiada 2 wyjścia (1 funkcja grzania, 1 funkcja wentylacji) oraz stopień ochrony IP20. Jest on wyk onany z materiału samogasnącego zgodnie z UL94 (materiał V0) w kolorze jasnoszarym, posiada certyfikat UL. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Thermostat |
|---|---|
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 200V |
| Bemessungsspannung AC 60 Hz | 200V |
| Bemessungsspannung DC | -V |
| Bemessungsstrom In | 10A |
| Einstellbarer Ansprechwert für relative Luftfeuchtigkeit | -% |
| Einstellbereich Temperatur | 0°C |
| Montageart | sonstige |
| Ausführung der Schaltfunktion | Öffner und Schließer |
| Mit Digital-Anzeige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCCOTHD |
|---|---|
| EAN | 3606480152511 |
| ETIM | EC004587 |
| SCIP | 3452f1a3-f13d-4adf-84ba-2572bcc8e35c |
| ECLASS | eClass_10_ACN686011 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
Cabinet thermostat Combined control cabinet thermostat Control cabinet thermostat Panel thermostat Thermostat Thermostat (control cabinet) Thermostat control cabinet Thermostat for control cabinet Thermostat with hygrostat
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























