€55.06
% €55.87 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023984 P/N: NSYCCOFR55 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCCOFR55 ClimaSys Smart Ventilation - Einbaurahmen (IP55) für Filterstat Controller"
Schneider Electric ClimaSys Smart Ventilation - Mounting Frame (IP55) for Filter Fan Controller
Schneider Electric NSYCCOFR55
EAN 3606481369451
Description
CSVS Einbaurahmen für FilterStat Controller (IP55). Wird zusätzlich benötigt, wenn der FilterStat Controller im Blech montiert werden soll. Baugröße 100x100x16mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe | schwarz |
|---|---|
| RAL-Nummer (ähnlich) | 9005 |
| Mit Klappdeckel | |
| Mit Textfeld | 1 |
| Abschließbar | |
| Abmessungen | sonstige |
| Gerätebreite | 100mm |
| Gerätehöhe | 100mm |
| Gerätetiefe | 16mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCCOFR55 |
|---|---|
| EAN | 3606481369451 |
| ETIM | EC002250 |
| SCIP | 26b32f50-f2f1-4564-9499-a282810432a1 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
CSVS ClimaSys Controller Filter Fan IP55 Intelligent Mounting Frame Smart Ventilation
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















