€215.20
% €218.37 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023973 P/N: NSYCAP223LZF Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAP223LZF Aluzink-Abdeckungsausschnitt 223x223mm mit Filter IP55"
Schneider Electric Aluzinc cover cutout 223x223mm with filter IP55
Schneider Electric NSYCAP223LZF
EAN 3606480151958
Description
Aluzink-Abdeckungsausschnitt 223x223mm mit Filter IP54.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 223mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 305mm |
| Höhe | 350mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | 1 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP55 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAP223LZF |
|---|---|
| EAN | 3606480151958 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 00b416c5-7a83-4214-beb5-d6f5760debc4 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 3.22 kg |
| Weight (Package) | 3.22 kg |
Designations
Accessories for cabinet Cabinet accessories Cabinet fan plate Cabinet fan plate Cabinet ventilation Cabinet ventilation Fan plate Fan plate (cabinet) Fan plate for cabinet Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















