€143.07
% €145.18 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023970 P/N: NSYCAP125LZF Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAP125LZF Aluzink-Abdeckungsausschnitt 125x125mm mit Filter IP55"
Schneider Electric Aluzinc Cover Cutout 125x125mm with Filter IP55
Schneider Electric NSYCAP125LZF
EAN 3606480151941
Description
ClimaSys CA Deckelausschnitt aus lackiertem Stahl. Befestigung am Gehäuse durch Schrauben. Max. für 1 Ventilator. Ausschnittabmessungen 125 x 125 mm. Hergestellt aus Aluminium, lackiert.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 125mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 180mm |
| Höhe | 240mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Aluminium |
| Ausführung der Oberfläche | lackiert |
| Mit eingebautem Filter | 1 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP55 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAP125LZF |
|---|---|
| EAN | 3606480151941 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 00b416c5-7a83-4214-beb5-d6f5760debc4 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 1.45 kg |
| Weight (Package) | 1.45 kg |
Designations
Accessories for cabinet Cabinet accessories Cabinet fan sheet Cabinet fan sheet Cabinet ventilation Cabinet ventilation Fan sheet Fan sheet (cabinet) Fan sheet for cabinet Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















